HAKKIMIZDA

2013 yılından itibaren faaliyette olan firmamız BOSS PAKER kaliteli enjeksiton pakerleri ve sondaj&enjeksiyon ekipmanlarının imalatına devam etmektedir.

Q28’den Q170mm’ye L=500mm,700mm ve 1000mm’ye kadar standart üretimimiz olan enjeksiyon pakerleri ve yedek parçaları firmamaız tarafından kendi atölyemizde üretilmektedir.
BOSS PAKER olarak kalitesini kanıtlamış firmamız, imal ettiği bütün ürünleri iç pazarın yanı sıra Uzakdoğu, Günay Amerika ve komşu ülkelerimiz başta olmak üzere dünyanın 46 ülkesine pazarlamaktadır.
Enjeksiyon pakerlerinin yanısıra firmamız atölyelerinde; Clivio ve Wirth Enjeksiyon Pompaları, Mixer karıştırıcı, Dinlendiriciler ve yedek parçaları, dizel ve elektrikli triplex pompalar, Wireline Tij ve Muhafaza boruları, Emprenya Elmes Matkaplar, Tricon Bit Matkaplar ve Sondaj ekipmanları üretilmektedir.

VİZYONUMUZ

Sondaj ve Enjeksiyon Firmalarına her yerde yüksek kaliteli ürünlerle kesintisiz hizmet ve servis vermek olarak ifade edilebilir. BOSS PAKER her zaman verimli, kaliteli ve tatmin edici Sondaj Ekipmanları üreten ve piyasada kendisini kanıtlamış güvenilir bir firma olmayı kendisine vizyon edinmiştir. BOSS PAKER sektörde iyi tanınmış firmalarla yakın işbirliğinde bulunmakta ve kendi ürünlerini kaliteli üretebilmek amacı ile hammaddelerini Türkiye ve Avrupa’dan kaliteli hammadde üreten firmalardan temin etmektedir.